מאיתנו....
ענת היקרה, תודה רבה על הכל. על המקצועיות והמסירות ועל הגישה הנפלאה לאיתמר שלנו. במהלך תקופת הטיפול הרגשנו את ההתקדמות של איתמר והוכחת לנו שגם אנחנו יכולים לעזור לו ולהשפיע. מעריכים את זה מאוד.

.

- מאיתנו....

בתודה גדולה משפ
לעדי היקרה, אנו רוצים להודות לך על הטיפול המסור ברותם. טיפלת בו בסבלנות רבה ביצירתיות ובמסירות. הגעת לחייו של רותם בזמן הנכון ועשית ממש פלאים! מאחלים לך המשך הצלחה וסיפוק רב בעבודתך. ישר כח.

- בתודה גדולה משפ'...

תודה רבה מכל הלב, משפחת ...
לעדי וענת הנפלאות, במשך שנה וחצי, הפגישות השבועיות אתכן הפכו אצלנו לשגרת חיים. תודה על היצירתיות והדמיון, תודה על הטיפול המסור ושיתוף הפעולה. צעד אחר צעד הבחנו בשיפור משמעותי ביכולות וברצון של גל להתמודד בהצלחה עם מתלות שאינו אוהב. תודה שאפשרתן לו לבטא את עצמו בטעויות, ועודדתם אותו לתעל את האנרגיות למקום חיובי תוך חיזוק הבטחון העצמי. אנו בטוחים שגל יגיע לכתה א' עם מגוון כלים שיאפשרו לו להשתלב יותר בקלות בסביבה הלימודית והחברתית.

- תודה רבה מכל הלב, משפחת ...

באהבה ...
עדי היקרה, עברנו תקופה יפה ומאתגרת יחד ועכשיו הגיע הזמן להפרד. רצינו להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור בליה, הסבלנות, ההשקעה, המקצועיות ותשומת הלב. שתמשיכי לטפל ולעזור לילדים ובהצלחה בהמשך הדרך. .

- באהבה ...